Avrupa Konutları Evden Eve Nakliyat

Avrupa Konutları Evden Eve Nakliyat

Avrupa konutları evden eve nakliyat yük ve eşya taşıma kapalı kasa kamyon kamyonet kaliteli nakliye firması ev taşıma sigortası ile hizmet verilmektedir. İstanbul Avrupa konutları bir çok ilçede yapılmıştır. Firmamız Anadolu ve Avrupa yakası hizmet vermektedir. 22 Araçlık nakliye filosu ile aradığınız nakliyat işine çözüm sunuyoruz.

Eskiden zor olan ev taşıma işini şimdi teknolojik ekipmanlar ile kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

avrupa konutları nakliye

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Biz nakliyat işinde en iyisi olmak için sizlerin saygısını kazanmayı amaçlıyoruz.

Avrupa Konutları Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve eşya nakliyesinde sunduğumuz hizmet açısından farklı ve rakipsiz bir firmayız. Anahtar teslim eşya taşıma hizmeti bunun yanında sigortalı nakliyat şehir içi yada şehirler arası nakliyat çalışmalarını bizden talep edebilirsiniz. Ev ofis iş yeri fark etmeksizin taşıyabiliriz.

avrupa konutları evden eve nakliyat

Ev Taşıma Personeli : Taşınmak istiyor ancak eşyaları taşımak için eleman bulamıyorsanız bizi arayın.

Nakliye aracı : Eşya nakliyesi için kapalı kasa bir güvenli araca ihtiyacınız olabilir. Burada bizden destek alabilirsiniz.

Evden eve eşya taşımacılık : Burada eşya sökme kurma mobilya taşıma bunun yanı sıra beyaz eşya sökümü ve kurulumu gibi evinizi alıp yeni evinize 4 saat içinde aynı ilçede ise taşıyoruz.

Avrupa Konutları Asansör ile Eşya Taşımacılığı

avrupa konutları asansörlü nakliyat

Dediğimiz gibi teknolojik nakliyatçı  olarak farklı hizmetler sunuyoruz. Yüksek katlı site alanlarında eşyaların izin alarak taşınması gerekiyor. Buda zaman kısıtlaması dolayısı ila site içine verebileceğiniz zararlar olabiliyor. Bizde bunu göz önünde bulundurularak asansörlü ev taşıma hizmetini tasarladık. Çünkü çözüm üretmenin değerini biliyoruz. Nakliye aracından yeni evinize kurulan asansör platformu ile eşyaları zarar görmeden ve çok kısa bir sürede taşıyoruz. Sizlere zamandan kazandırmanın yanında yüksek katlara eşya taşıma zor bir iş. Dolayısı ile insan gücü gerekmektedir. Asansör ile taşınan eşyayı insan gücü ile çıkarmak uzun süreler alıyor. Bunun yanı sıra yüksek evden eve nakliyat fiyatları nedeni ile yüksek ücret ödüyorsunuz. Sigortalı nakliyat asansörlü ev taşıma hizmetinde de standart şekilde sunulmaktadır.

Avrupa Konutları Nakliye Fiyatları

FİYAT LİSTESİPAKET TÜRÜANAHTAR TESLİMSADECE NAKLİYE
Nakliye Aracısadece araç2000 1200₺
1+0 Daire Taşımanormal sigortasız3.000₺2.000 
1+1 Daire Taşımasigortalı anahtar teslim4.500 2,500 ₺
2+1 Daire Taşımasigortalı anahtar teslim6.500 3.000 ₺
3+1 Daire Taşımasigortalı anahtar teslim7.999 3.499 ₺
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
TEMSİLCİ
TEMSİLCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara