Kaskolu Nakliyat

Kaskolu nakliyat ev eşyası  taşımacılık iş yeri otel fabrika alanlarında sizlerin mallarını korumak ve güvenli bir şekilde nakliyesi yapmak için kendimizi görevlendirmiş firmayız.

Kasko sigortalı evden eve nakliyat eşyalarınıza taşınma sırasında zarar gelmesi durumunda en iyi uygulamadır. Taşınmak için düşünmeden hemen karar verebilir bunu uygun fiyata uygulayabilirsiniz.

kaskolu nakliyat

Sigorta ve Kaskolu Nakliyat Güvence Hizmetleri 

Kasko güvenceli ucuz nakliyat kapalı kasa kamyonetler ile nakliye personeli taşımaları gerçekleştirmektedir. Ambalajlı eşya taşıma marangoz ve tesisat ustası ile evinizin taşınma işlemleri oldukça titizlikle yapılmaktadır.

Parça eşya taşımacılığı şehiriçi şehirler arası kasko ile evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Evden eve nakliyatta Sigorta ve Kasko yaptırmanın faydaları

  1. Eşyalarınızı 1500 2000 tl farkla güvenceye alabilirsiniz. Bir tv kırılması durumunda zarar görmezsiniz.
  2. Taşınma Daha rahat bir süreçte geçer.
  3. Kasko Mini hasarlar karşılanır.
  4. Sigorta tam hasarı karşılar

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında tüm detaylı fiyatlama için tıklayınız..

 

Firmamızın Anahtar Teslim Ev Taşıma Hizmetinden Yararlanın !

Her firmada olduğu gibi bizimde evinizi anahtar teslim şekilde taşıma imkanımız var.  Çünkü işimizi önemsiyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle anlaşmak. Sonrasında deneyimli nakliyeci personellerimiz ile dolayısı ile adresinize geliriz. Bünyemizde bulunan personellerimizin her birinin farklı görevi vardır. Nakliye aracı süren personel sadece aracı sürmek bunun yanı sıra yük dengesini sağlamak için görevlidir. Taşıma elemanları eşyaları sadece kamyonete indirip bindirmek için çalışır.

Paketleme elemanları ancak eşyalarınızın taşınma esnasında korunması için gerekli olan ambalaj ve paketleme işlemlerini yapar. Marangoz mobilyaların sökülmesi ve kurulmasından sorumludur. Elektrik ustası tv kurma beyaz eşya kurma gibi işlemleri yapar. Tüm eşyalar toplanıp kurulduktan sonra temizlik yapılır ve ev teslim edilir. Nakliye sonrası yapılan temizlik kaba temizliktir.

Tüm bu hizmetleri aldıktan sonra Kasko olmadan riskli olacağı için anahtar teslim taşıma işlerinde kasko firmamızın hediyesidir.

Whatsapp
TEMSİLCİ
TEMSİLCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara