Villa Konut Ev Taşıma

Villa konut ev taşıma eşyaları nakliye etme kurma döşeme sökme anahtar teslim hizmet sağlıyoruz. Süper fiyatlar ve konutlar yeni modern sitelerde evden eve nakliyat hizmetleri en güzel şekilde verilmektedir.

Sizlerde villa ve kot nakliyesi için bizimle iletişime geçebilir Personellerimiz ile evinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz.

villa-konut-ev-tasima

En uygun villa nakliyat fiyatı için bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Nakliye fiyatlarını merak ediyorsanız tıklayın..

Profesyonel Villa Nakliyat Hizmeti Alın

Villa ve yazlık konutların nakliyesi tarafımızca yapılmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan nakliye elemanlarımızla eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Eşyaları taşınmadan önce özenle paketlenerek marangoz tarafından sökülüp toplanır. Paketleme yapıldıktan sonra zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır.

Evden eve nakliyat talepleriniz için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Villa Konut Ev Taşıma Fiyat Farklılıkları Sebepleri ?

Bu üç terim aynı görünse de villa ile normal bir konut yada 1+0 daire taşıma fiyatı aynı olamaz. Müstakil evlerde her zaman daha fazla yük ve eşya çıktığından bu alanlardaki taşınma ücretleri biraz fazla olur. Aslında fiyatlama insanların gelir durumlarına göre yapılıyor. Yüksek gelirli müşterilerimizin eşyaları daha pahalı ve fazla olması durumunda buda ister istemez sigorta taşınma sırasında dikkat ve personel sayısı artması gibi nedenlerden dolayısı ile fiyatta oynama meydana getirebiliyor. Buda taşınma fiyatını yükseltiyor. Ancak sizlerin de bildiği gibi ucuz her zaman pahalıdır. Kalite ile yapılan iş her zaman kendini belli eder. Sizin de bizimle çalıştığınızda kalitenin farkına varacağınızdan şüphemiz yok.

 

Whatsapp
TEMSİLCİ
TEMSİLCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara