Ev Taşımacılığı

Ev taşımacılığı hizmetlerimizden en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Ev taşıma firmalarından biri olan Kalite nakliyat uygun fiyata taşıma yapmaktadır.

Yük ve eşya eve nakliye gibi hizmetler en iyi şekilde profesyonel personel tarafınca yapılıyor.

İstanbul eşya nakliyesi eve nakliyat hizmetlerimiz en uzman şekilde yapılmaktadır.

ev taşımacvılığı

Ev Taşımacılığında nakliyat Hizmetlerimiz !

  • Ambalajlı eşya taşımacılığı
  • Son Model Nakliye Araçları
  • Uzman nakliye elemanları
  • Son kat ve yüksek katlar için asansörlü eşya taşımacılığı
  • Nakliyatta en Uygun Fiyat garantisi
  • Tesisatçı ve Marangoz ustası bünyemizde bulunmaktadır.
  • Kapalı kasa kamyonet kamyon nakliye araçlarımız mevcuttur.

İstanbul ev taşıma işinde hizmet vermekten onur duyuyor ancak fiyat olarak size en yakın sonucu çıkarmayı amaçlarız.. Ev taşıma işi oldukça maliyetli bir iş fakat eşya değeri düşünüldüğünde bu küçük bir tutar kalıyor. Eşyalarınıza verdiğiniz değer yüksek ise kaliteli bir ev taşıma firmasından destek almalısınız.

Ev Taşıma En İyi Fiyat Garantisi

Dediğimiz gibi ev taşıma için illaki fiyat araştırması yaptınız. Tutarsız fiyatlar ile karşılaşmamak için hizmetin nasıl gerçekleşeceği önemlidir. Ancak siz fiyattan önce ben iyi bir firmadan hizmet almak istiyorum fiyatta aşırı olmasın diyorsanız bu süreçte şirketimiz size üstün desteğini sunacak.

Ev taşımacılığı belirli özellikler ile yapılmaktadır.. Mesela talepler oluşur firma çözüm bulur. Eşyaların sökülmesi gerekiyorsa sökülür paketlenir. Taşınan evde yeniden toplanır ve kurulum yapılır. Bu işlemlerin tümünü nakliyeci firma üstlenir.

Topyekun kısaca fiyat listemiz şu şekildedir. Verilen fiyatlar ancak aynı ilçe içinde olan taşınma işlemlerinde geçerlidir.

Detaylı fiyat listesi için tıklayınız..

EV TAŞIMA FİYAT LİSTESİPAKET TÜRÜANAHTAR TESLİMSADECE NAKLİYE
Ev Eşyası Nakliye Aracısadece araç45002200 ₺
1+0 Taşıma Fiyatınormal sigortasız5.000₺2.000 
1+1 eşyası taşıma fiyatısigortalı anahtar teslim8.500 3,500 ₺
2+1eşya taşıma fiyatısigortalı anahtar teslim9.500 3.000 ₺
3+1 eşyası  fiyatısigortalı anahtar teslim12.999 3.499 ₺

Ev Taşımacılığı Firmamız Hizmetinizde !

Sigorta güvenceli ev taşımacılığı

Burada tüm eşyalar sigorta poliçesi ile güvence altına alınır. Ancak taşıma esnasında eşyalarda kırılma çizilme gibi durumlar oluşur ise sigorta hasarı karşılar. Nakliye öncesi ekspertiz yapılmadan sigorta poliçesi kesilemez. Bu nedenle sigorta güvencesi taleplerinizi ayrıca firmamıza iletmeniz gerekmektedir.

Asansörlü ev taşımacılığı

Burada yüksek katlara taşınan yada yüksek katlardaki eşyalarını kolayca indirmek ve yeni taşınacağı alana taşımak isteyenler için ideal bir hizmet. Ancak gereksiz maliyetler çıkarmamak adına bina içinde yük asansörü varsa bu hizmeti kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Taşınan evin asansör ile uyumlu olması önemli eşyaların giriş yapabileceği bir balkonu var mı ? Bunu gibi soruları size soruyor cevap bekliyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sizlere her türlü yardımda bulunacağımıza emin olabilirsiniz. Bununla birlikte şimdi ev taşıma hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
TEMSİLCİ
TEMSİLCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara