Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetini uygun fiyatlara sağlayan Kalite nakliyat firmamıza hoş geldiniz. Asansör destekli evden eve taşımacılık hizmeti için her geçen gün artan talebin farkındayız. Bu nedenle nakliye filomuza evden eve asansörleri dahil ettik. Kaliteden ödün vermeden çalışan işletmemiz yüksek katlarda bulunan ev iş yeri eşyaları zarar vermeden asansör ile çıkarmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat son model nakliye araçları kamyon kamyonet yük ve eşya taşıma elemanları hizmetinizde. Kalite nakliyat ile sizlere uygun fiyatlı asansörlü nakliyat hizmeti sunulmaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmetinin avantajları kısa sürede ve güvenle taşınma sağlamaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Firması Kaliteli Ev Taşıma

Bir çok evden eve nakliyat firması İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Çoğu firma asansörlü evden eve nakliye hizmetini bünyesinde veremez. Asansör kiralama gibi yollara başvurur. Bu da sizin iki ayrı firma ile muhatap olmanıza neden olmaktadır. Kalite nakliyat her türlü teknolojik ekipmanı kendi filosu içinde sağlamaktadır. Eşyalarınızın taşınması sırasında paketleme sökme takma kurma gibi tüm hizmetler kendi firmamız tarafından verilir. Ancak bizi tercih etmeniz için tek nedenler bunlar değil Asansörlü evden eve taşımacılık işinde yıllardır bölgede hizmet veren firmamız deneyimi ve çalışanları ile müşteri memnuniyeti ilk planda tutmaktadır.

Size sağladığımız Kolaylıklar ?

  1. Asansörlü ev taşıma
  2. Asansörlü Nakliyat Şirketi
  3. Vinçli evden eve taşımacılık
  4. Sigortalı Asansörlü ev taşıma

Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatları kampanyalı şekilde aşağıda listelenmiştir. Size en yakın konumda olan asansörlü nakliye firmaları arasında en uygun fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ancak lütfen bizi aramadan karar vermeyin. Çünkü fiyat konusunda her zaman daha uygunu sizlere sunulacaktır. Bizim firmamız topyekun sizin mutluluğunuz için çalışmaktadır. Amacımız bir daha yaptırmak istediğiniz ev taşıma işinde bizi tercih etmenizdir. Bizim kazanımımız budur.

ASANSÖR FİYAT LİSTESİPAKET TÜRÜANAHTAR TESLİMSADECE NAKLİYE
Asansör Nakliye Aracısadece araç45002200 ₺
Asansörlü 1+0 Taşıma Fiyatınormal sigortasız5.000₺2.000
Asansör ile 1+1 Evden eve fiyatı sigortalı anahtar teslim8.500 3,500 ₺
Asansörlü 2+1 evden eve nakliyat fiyatısigortalı anahtar teslim9.500 3.000 ₺
Asansörlü 3+1 evden eve nakliye fiyatısigortalı anahtar teslim12.999 3.499 ₺
Asansörlü İş Yeri nakliyesi fiyatısigortalı anahtar teslim2.499 
Asansörlü Ofis taşıma fiyatısigortalı anahtar teslim2.499 
Asansörlü 1+1 Daire toplama kurma fiyatısigortalı anahtar teslim4.999 
Asansörlü 2+1 Ev toplama kurma fiyatısigortalı anahtar teslim8.000 4.999 ₺

Asansörlü yada vinçli ev taşıma sistemleri pahalı gözükse de aksine yapılan hizmete göre uygun fiyatlı fiyatlandırma yapmamızla tercih konusu olmuştur.

Genel olarak yüksek katlı sitelerde ihtiyaç duyulan asansör ile evden eve nakliyat hizmetleri yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Asansörlü Ev Taşıma Avantajından Yararlanın !

Nakliye işi gerçekten hem sizin hem de bizim açımızdan stresli geçen bir süreçtir. Ama dert etmeyin. Biz eşyalarınıza zarar gelmesini istemeyiz sizde böyle bir durumda rahatsız olursunuz. Bu sorun genellikle yüksek katlı binalara taşındığınızda karşınıza çıkan bir sorundur. Taşıma personeli asansörün olmadığı ve merdiven ile çıkılan bir taşınma işinde 10 kat merdiven çıkmanın yorgunluğu ile dolabı duvarlara sürtebiliyor. Bu da eşyaların zarar görmesine neden oluyor. Asansör ile taşınan bu eşyalar daha risksiz ve hasar almadan taşınır. Taşınacağınız evinizin balkonundan yada camlarından bir çok eşyayı asansör yardımı ile nakil edebiliyoruz. Ancak bazı binalarda yük asansörleri mevcut. Bu gibi bir şansınız var ise asansörlü nakliye hizmetini almanızı tavsiye etmiyoruz. Kısaca söyleyecek olursak bunun nedeni daha çok ödeme yapmanız buna gerek duymuyoruz. Her işimizde müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir.

En önemli asansörlü evden eve nakliyat avantajını şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. Kısa sürede taşınma biter
  2. Yüksek katlara eşyalar zarar görmeden çıkar
  3. Eşya taşımak için gerekli personel sayısı düşer tasarruf edilmiş olur
  4. Sigorta güvencesi vardır. Dolayısı ile zararınız olmaz.
  5. Eşyalar küçük parçalara ayrılmaz ve bütünlükleri bozulmaz fakat yine bazı yerleri sökülebilir

Şimdi Kalite nakliyat ile güvenli şekilde asansörlü nakliye hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Whatsapp
TEMSİLCİ
TEMSİLCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tıkla Ara